Oratorij 2020

Tudi letošnje leto bo v naši župniji potekal oratorij. Letos bo zaradi specifične situacije potekal nekoliko drugače kot prejšnja leta. Potekal bo v dveh terminih. Prvi termin za otroke od 4. do 7. razreda se prične v sredo 29. 7. 2020 in zaključi 1. 8. 2020. Drugi termin, ki je namenjen otrokom od končanega 1. do 3. razreda, pa se bo pričel v nedeljo 2. 8. 2020 in se zaključil v sredo 5. 8. 2020.

Zgibanke in prijavnice lahko dobite tudi pri gospodu župniku in v cerkvi, zadnji rok za oddajo prijavnic pa je nedelja, 5. 7. 2020. Prijavnice oddajte osebno v župnišču v Vodicah, saj boste ob prijavi prejeli IZJAVO STARŠEV, ki jo morajo podpisano na prvi dan oratorija otroci prinesti s seboj.
S pravočasno prijavo nam boste omogočili lažjo organizacijo in pripravo projekta.
Vabljeni!
Zgibanko, prijavnico in več informacij lahko najdete na spodnjih povezavah:

Pohitite s prijavo do 5. 7. 2019, saj prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest (40 otrok na termin).

Lep pozdrav vam pošiljajo vodiški animatorji

Zgibanka 2020 (PDF)

Prijavnica 2020 (PDF)